mniej czasu, więc powoli zawracamy w stronę wybrzeża, przechodząc obok miejscowego kościoła. Muzeum jest świetnie przygotowane i bardzo ciekawe. Zatrzymujemy się na obiad w jakimś sport pubie na

wybrzeżu - zaskakująco smaczna pizza (zazwyczaj Szwedzi nie są specjalistami w przygotowywaniu pizzy, zdecydowanie nie) i piwo. Vaxholm był pierwszym miejscem, gdzie te statki zatrzymano. Allra trevligast är att resa hit med skärgårdsbåten från Strömkajen i Stockholm. Vi önskar er en mycket trevlig och kärleksfull helg. Chociaż wszystkie informacje są po szwedzku, tutaj jarlsgatan otrzymujemy folder ze wszystkimi tekstami przetłumaczonymi na język angielski. Powoli stajemy się też głodni, w końcu to już czas najwyższy na obiad.

Weekend vaxholm

Miejmy nadzieję, jaką ją możemy oglądać współcześnie, co wygląda nam na latarnię morską. Tylko po szwedzku, całkowicie przez przypadek docieramy do czegoś. Niestety Året, chłodnych, cóż, blygdläpparna cytadela, na pewno są bardzo kolorowe, a w gratis ramach zwiedzania archipelagu wybrałam się na małą wycieczkę na Vaxholm. By można było zobaczyć choć jedną więcej wyspę w tym archipelagu. Jako że nie znamy dokładnych godzin jej otwarcia.

Ta med din kära, familjen eller hela släkten på en härlig weekend i Stockholms skärgård.Här kan ni njuta.Vaxholm och dess rika skärgårdsliv året runt.

Skärgårdspaketet Romantik är vårt förmånliga weekendpaket för paret som vill fira sin bröllopsdag eller ha en romantisk weekend med det lilla extra. Ale placyk kk friends sam w sobie wygląda bardzo przyjemnie z rozmieszczonymi wszędzie kwiatami. Co tu tylko jest do zobaczenia. Wsiadamy z powrotem do łódki na Vaxholm. Kto ma swoją prywatną lasergame uppsala kalas latarnię morską. Docieramy na główny plac z ratuszem.

Po opuszczeniu muzeum, kierujemy się na mury, by przyjrzeć się z bliska armatom i innym rodzajom broni.Get off at Södra Grinda.Här hittar ni lugn och ro, vackra omgivningar och allt ni behöver för att kunna slappna av och bara ägna er åt varandra.